Soul Cube Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 1/13 (TARTALOM, INFORMÁCIÓ, ELŐSZÓ, FEJEZETEK CÍMEI)

Go down

Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 1/13 (TARTALOM, INFORMÁCIÓ, ELŐSZÓ, FEJEZETEK CÍMEI) Empty Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 1/13 (TARTALOM, INFORMÁCIÓ, ELŐSZÓ, FEJEZETEK CÍMEI)

Témanyitás by Flemat 2018-02-17, 02:16

TARTALOM




  • Információk
  • Előszó
  • A fejezetek címei
  • Végigjátszás
  • Képességek/Tippek


INFORMÁCIÓ

Technikai okok miatt (a teljes végigjátszás túl hosszú, hogy egybe feltöltsem), valamint köztes megbeszélés után arra jutottunk, hogy sajnos, kénytelen vagyok darabokban feltölteni a teljes végigjátszást. Az egyszerűség kedvérét minden oldal alján lesz link a következő (és előző) oldalra.
afro

ELŐSZÓ:

Ez a végigjátszás még 2016 nyarán lett megírva még a játék korai stádiumában, ezért előfordulhat, hogy nem minden itt szereplő dolog egyezik meg a már ti általatok tapasztalt, a játék végleges formájában szereplő dolgokkal. Röstellem, de lusta voltam még egyszer ilyen részletességgel kijátszani és jegyzetelni. A végigjátszás több SPOILERT is tartalmazhat, amire most hívnám fel a figyelmet. Igyekeztem minimálisra venni. Egyes részeket kitakartam, hogy lehetőség szerint ne befolyásoljam annyira a ti ROLEPLAY döntéseiteket/élményeteket.

Megértéseteket köszönöm és jó játékot!

A FEJEZETEK CÍMEI


  1. Tökéletes Világ


  2. Hamu, Harag, Vér és Könnyek


  3. Végzetem Hajnalán


  4. A Halálkék Csillaga


  5. Az Én Háborúm


  6. Emlékezz Rám


  7. Világok Között


  8. A Világszaggató


  9. Ítéletnap


  10. A Pillanat…


  11. Kontinuum


  12. A Mindenség Akarata


  13. S.E.E.D


  14. A széthasadt világ


  15. Az Istenek Alkonya


  16. Győzelem


  17. Insurgencia


  18. Időtlen legenda


  19. Időháború





A hozzászólást Flemat összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-02-17, 13:59-kor. (Reason for editing : Flemat)
Flemat
Flemat
Tag
Tag

Hozzászólások : 14
Karma : 0

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.