Soul Cube Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 11/13 (17. + 18. FEJEZET)

Go down

Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 11/13 (17. + 18. FEJEZET) Empty Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 11/13 (17. + 18. FEJEZET)

Témanyitás by Flemat 2018-02-17, 11:01

17. FEJEZET – Insurgencia



Orion:

  • Grunt / (1500exp) / Pentián Akksi? + 1200g / ? / AB HP:6000, DEF:200, SPD:250.
  • Rakodó Robot / (7000exp) / - / - / Képességek; HP:5000, DEF:150, SPD:100.
  • Elhárító löveg / (5000exp) / - / - / Képességek; HP:6000, DEF:200, SPD:600.
  • MINI BOSS: Orion Kardja / (30000exp) / - / - / Képességek; HP:75000, DEF:200, SPD:250
  • Kyberszárnyú / (7500exp) / - / - / Képességek, SQT, X; Képes „fagyott” státuszba rakni a karaktert
  • Katona / (750exp) / Gyógyinjekció / - / AB, Képes „vakítás” státuszba rakni a karaktert
  • Symbion / (7500exp) / Gyógyinjekció / - / SQT, X, AB(C); Képes „vérzik” státuszba rakni a karaktert
  • BOSS: Freya/ (750exp) / - / - / AB

Raktár:
Mennyünk balra, majd rögtön fel. HARC: 4*Grunt. A helységből kapcsoljuk ki az erőteret. Alul mentési pont. Mennyünk jobbra. HARC: 2*Elhárító löveg. A lépcsőn fel, a sarokban lesz 1 konzol.
Álljunk rá a futószalagra, tovább jobbra, majd MINI BOSS:Orion Kardja.
Villámhívás Symonra, 1 pajzsfelaprózódás Csorbával, és adsz neki! Utolsó konzol. Kummer elhagyja a csapatot.

Légvédelmi rendszer:
Kerüld az ellenségeket, csak 1 irányba lehet menni. MENTÉSI PONT. A végén HARC: 3* Kyberszárnyú.
LÁDA (Vitamin-Mix). Ed elhagyja a csapatot. Irány vissza a lifthez. Leila csatlakozik

Következő map:
Harc: 5*Katona. MENTÉSI PONT. HARC: 2*Symbion. Go jobbra.

Muníció:
MINIGAME: Le, jobbra, feldob minket, jobbra végig, ledob minket, jobbra és fel a konzolhoz. Utána középen végig balra. A buktató hogy 1 percünk van erre, és belefuthatunk Symbion-okba (egyedül), ami szintén időt vesz el.

Kommunikációs központ:
Ed csatlakozik. (A harc alulról kikerülhető) HARC: 5* Kyberszárnyú. MENTÉSI PONT. Innen le : Argon Kristály Jutalom: +100 támadóerő VAGY +100 védelmi erő VAGY +25 gyorsaság (ez utóbbit ajánlom). Mennyünk fel a fenti szobába és küldjük el az üzenetet a főpanelnél. Vissza, majd jobbra harc: 3*Symbion. Konzol.

Orion teteje:
BOSS Freya:
Akárcsan Eny-nél, közelharci D-E-F képességünk lesz itt, de szerintem ennél a pontnál azokat mindenki felejtse el! Villámhívás+védelmező, aztán had szóljon(Mennydörgő / Hitetlen)!
MJ: Ha tippelnem kéne 99999 Hp-ja van. Lesz egy második fázis is…de azt nem írom le, because reasons!

A "power rangers" bemutatkozás után…:

Parancsnoki Híd + kapitányi szoba: Jelenet.
"A szobát hagyjuk el, és még csak véletlenül se vizsgáljuk meg a pisztolyt!!!" (Ez nekem anno bugot okozott, azóta valószínűleg patch-elve lett.)

Vizsgáljuk meg az asztalon lévő pisztolyt, ha az még ott van egyáltalán, és talán történik valami, talán nem:king:. Majd hagyjuk el a szobát.

18. FEJEZET – Időtlen legenda



Orion(elfoglalt):
Isten hozott minket az Orion fedélzetén lévő új lakhelyünkön! MENTÉSI és FEJLESZTÉSI PONT.
Nézzünk rendesen körbe, ismerkedjünk meg alaposan a hajóval, és lehetőség szerint beszéljünk minél több emberrel.
Folyosón: Amok szokás szerint Amok; Freya, Kummer,Ed, Csorba, Iréneusz vicces párbeszéd;
Orvosi (szobádtól a 2. balra): Eny felgyógyít, Dr Bano és Biggs pedig shop-ként szolgál. Reka vicces párbeszéd;
Kutatói labor (szobádtól a 1. balra): Krisztián, Wolf párbeszéd; Beszéljünk Adeával a story folytatásához.

KÜLDETÉS - A nagy Krillián rablás:
A küldetés elkezdésénél, az egyik kedvencem jön…a csapat, a dream team (álomcsapat) kiválasztása!
Az én véleményem + 2 csapatösszeállításom:

Világok közt:

  • Krillián drone (a 8 fős) / (30000exp) / - / - / Képességek
  • Krillián drone (a selejt) / (5000exp) / - / - / Képességek, ABC; HP:15000, DEF:???, SPD:???

A lenti útvonalat ajánlom azoknak, akik nem óhajtják a mapot teljesen kiírtani, majd a végén tovább lefele.
Következő mapon végig lefele (szimmetrikus).

Orion(kutató labor):
Vizsgáljuk meg a boncasztalon lévő Krilliánt.
SPOILER:
A szobádban mentsünk. Beszéljünk újra Adeával.
Mentsünk újra. A folyosón Ariel. Beszéljünk Adeával.

KÜLDETÉS – Az utolsó út:
Az utolsó cím, vadon:
Jobb alsó sarokban LÁDA (Destra Kristály). A pálya bal felső részén mennyünk ki. A szirten lévő kék pontra álljunk rá. MENTÉSI PONT.

Orion:
Rögtön egy Rendezői kommentár vár minket plusz információkkal. Beszéljünk mindenkivel, majd mennyünk a szobánkba. Visszatérő karakterek (Jillian, Anita, Daveq).
A két idegen (Leon + ???) akiket megmentettünk a fagyos világról ad nekünk jutalmul: Cyro-motor (+100 gyorsaság).
Segítség/extra:


Az orvosiban a baloldali szobában fekszik Daveq. DÖNTÉS: Megmentem / Megérdemli a halált.
Én a meggyógyításánál maradtam (jó fiú útvonal Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 11/13 (17. + 18. FEJEZET) Icon_study ), amit kaptam így
JUTALOM: Varázs őrszem. Sajnos a másik útvonalat vagy nem vizsgáltam meg (vagy nem is működött. Nem tudom, nem írtam le magamnak semmit ezzel kapcsolatban Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 11/13 (17. + 18. FEJEZET) Icon_cry .), vagy ugyanaz a jutalom.
Biggs-nél kapható új item: THOR.
Az új helységnél tudjuk majd elindítani a végső küldetés-t.

TOVÁBBI MELLÉKKÜLDETÉSEK:

A főnix megerősítése(Csorba:):

  • Fekete Főnix / (45000exp) / Fekete Főnix Ultima / - / Képességek, SQT, X-X-X.

BOSS: Symonnal 2X villámhívás, védelmező, Csorbával pajzsfelaprózódás. Simonnal hullámpulzár+SQT, Csorbával X-X-X + néha napján Ultra Főnix.


Krillián hajó robbantás (A parancsnoki híd liftjénél:) [ISMÉTLŐDŐ KÜLDETÉS!]

  • Krillián drone (8 fős) / (30000exp) / - / - / Képességek.
  • Griffith / (15000exp) / - / - / SQT (villám nehezen sebzi)
  • Lángféreg / (5000exp) / (10000g) / - / AB, képességek; Képes „Lángol” státuszba rakni a karaktert

Tipikus farmoló hely. Csapatválasztásnál csak javasolni tudom, hogy az eddig nem lévő tagokat (Jillian, Anita, Ariel[Krillián forma]) is vigyük. Rossz hír, egyiküknek sem lehet módosítani a felszerelésén, szóval olyanok maradnak amilyenek.

A Krillián hajón:

Mennyünk végig fel, a jobboldali és a fenti stacionárius őröket öljük meg. Jobbra zúzzuk össze a vörös kristályt és vele együtt az össze esőteret, majd felfele mennyünk a pontra. JUTALOM: 10000exp + 30000g. Maradsz még ölni, vagy kimész. Repeat.
Jillian nagyon jó, Ariel so-so, Anita kifejezetten haszontalan. Nem elég hogy irányíthatatlan, full random, de még amiket csinál azok is gyengék!
Omnissiah - végigjátszás/walkthrough 11/13 (17. + 18. FEJEZET) Icon_flower



A hozzászólást Flemat összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-02-17, 13:38-kor. (Reason for editing : Flemat)
Flemat
Flemat
Tag
Tag

Hozzászólások : 14
Karma : 0

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.