Soul Cube Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kedvenc NEM makeres játékok

2 posters

Go down

Kedvenc NEM makeres játékok Empty Kedvenc NEM makeres játékok

Témanyitás by SOUL - Soulcube 2015-07-22, 20:59

Melyik a kedvenc játékaitok, és miért? Van ez összefüggésben a Makerrel?
SOUL - Soulcube
SOUL - Soulcube
SoulCube csapat
SoulCube csapat

Hozzászólások : 32
Karma : 3

Vissza az elejére Go down

Kedvenc NEM makeres játékok Empty Re: Kedvenc NEM makeres játékok

Témanyitás by SOUL - Soulcube 2015-07-31, 11:32

Jah mondjuk lehet ennyi erővel akkor válaszolnom is kellett volna.
Örök kedvenc természetesen a Final Fantasy 7 és 8 marad, a 9 már nem jött át,
valamint a Xenogears és a Cronocross a squaretől.
Imádtam még a Dawn of War első pár részét, az Imperium Galacticákat, és a Jupiter incidentet, fiatalabb koromban a Duke Nukem volt a nagy kedvenc, FPSek közült bírtam a Legendaryt, a Singularityt és Timeshiftet pl.
SOUL - Soulcube
SOUL - Soulcube
SoulCube csapat
SoulCube csapat

Hozzászólások : 32
Karma : 3

Vissza az elejére Go down

Kedvenc NEM makeres játékok Empty Véget nem érő Backlog...

Témanyitás by Lazarus-omin 2015-08-03, 17:01

JRPG műfaj nagy kedvencem, - azt hiszem RMer létemre ez nem egy meglepő tény - így igyekszem falni az "irodalmát" minden létező konzolon.

A Final Fantasy-k nekem is nagy kedvenceim, különösen a VI. installáció a sajátos, sötét, kegyetlen világával. A VIII-ast is nagyon szerettem, mert nagyon egyedi volt, és roppant érdekfeszítőnek találtam a rendszereit. Nagyon szépen összerakott munka. A VII-es sem rossz, bár én nem rajongok annyira érte, mint az FF játékosok nagy százaléka. A IX. azért tetszett, mert kissé gyermek-mesés világa van, és visszatért a gyökerekhez.

Egyébként a Square (főleg Enix nélkül) cuccok szinte mindegyikével ki vagyok békülve: A XenoGears roppant nagy kedvencem nekem is, brutális játék, remek tempóval, de a jó öreg Chrono Triggerrel is elcsesztem már jó pár órát az életemből. Smile

Egyébként van egy cím, ami ott csücsül a kedvenceim közt, RPG, ráadásul nem keletről származik, mégis ezt a vonalat célozza meg: Anachronox. A legendás Tom Hall egy zseniális giga-kreálmánya. Imádom a humorát, a története baró, fordulatos, és no... sci-fi, ízig vérig. Very Happy Ha tehetitek próbáljátok ki, a legtöbb játék-portálon gombokért árulják.

A műfajtól eltekintve undorítóan gonosz Quake III Arena játékos voltam egy időben (több kevesebb sikerrel), halomra lőttük az ellenfeleket 3-4 fős multiplayerek szintjén a Serious Sam epizódokban, valamint kegyetlenül magamba szívtam a Bioschock világ minden részletét. A platformer műfajmból pedig nagyon kedvelem a kicsit gondolkodósabb cuccokat: Oddworld, Limbo, Coma, Blackthorne. Apropó, az utóbbi cím kapcsán: DOS játékok jöhetnek minden mennyiségben, gyermekkorom egy nagy, meghatározó szeletkéi voltak. És akkor a C64-et még nem is említettem, hú...

De most befogom, mert órákat tudnék még mesélni. Very Happy
Lazarus-omin
Lazarus-omin
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások : 10
Karma : 6

Vissza az elejére Go down

Kedvenc NEM makeres játékok Empty Re: Kedvenc NEM makeres játékok

Témanyitás by SOUL - Soulcube 2015-08-03, 17:25

Hú, az Anachronoxról sose hallottam, de látva ízlésed maradékát, biztosan felütöm, Amúgy a Squarenek (Nem enixnek) volt még egy Legend of Dragoon nevű játéka, amit már nem bírt az idegrendszerem a borzalmas rendszer miatt, és külön mosolyogtam a Blackthorne-on, ha jól tudom az első Blizzard játékok egyike volt.
SOUL - Soulcube
SOUL - Soulcube
SoulCube csapat
SoulCube csapat

Hozzászólások : 32
Karma : 3

Vissza az elejére Go down

Kedvenc NEM makeres játékok Empty Re: Kedvenc NEM makeres játékok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.