Soul Cube Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack

2 posters

Go down

Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack Empty Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack

Témanyitás by SOUL - Soulcube 2015-07-21, 15:16

A piknik 3 a Steel widow, poénjáték, amit Farkas javított fel bizonyos rendszerek rebootolásával, a játék második része nem készült el, az elsőt pedig a csapat csak külön kérésre küldi el.

A történet kb olyan mintha a South park és a Family guy zabigyereke lenne ami Magyarországon játszódik. Természetesen kell hozzá némi pop kulturális ismeret hogy mindent értsünk pl: Warhammer 40k, Afterworld, Halo, Obsilon stb.

A játék rendelkezik saját harcrendszerrel,


Agyalágyultan vicces, próbáljátok ki:
https://docs.google.com/file/d/0B91lFcfO2N1ZNWRPQ3l2NlZIeG8/edit
SOUL - Soulcube
SOUL - Soulcube
SoulCube csapat
SoulCube csapat

Hozzászólások : 32
Karma : 3

Vissza az elejére Go down

Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack Empty Re: Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack

Témanyitás by Farkas 2015-07-21, 15:46

*Farkas a felmerülő rasszista tartalmaktól elhatárolja magát.
Farkas
Farkas
Admin
Admin

Hozzászólások : 14
Karma : 0

Vissza az elejére Go down

Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack Empty Re: Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack

Témanyitás by SOUL - Soulcube 2015-07-21, 16:21

Farkas egy gyáva kutya Very Happy
SOUL - Soulcube
SOUL - Soulcube
SoulCube csapat
SoulCube csapat

Hozzászólások : 32
Karma : 3

Vissza az elejére Go down

Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack Empty Re: Piknik 3 - Szüztem shall tremble - Game of the Year collectors edition + Arrival DLC + HD Texpack

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.